Ruumide rent

Tüdrukuteõhtud / poissmeesteõhtud

Tüdrukuteõhtud ja tantsukoolitused

Burlesque koolitus ja fotosessioon tüdrukuteõhtul

Tantsulised ja lõbusad tüdrukuteõhtud ja pruudiõhtud Müstika Stuudios!

Tule tähista oma erilisi õhtuid koos kallite sõbrannadega meie juures!

Müstika Stuudio tantsupakett sisaldab:
1 vabalt valitud teemaga tantsuline kursus –  200 eur (1,5h) , sisaldab saali renti

TEEMADEST SAAB VALIDA:

  1. Kõhutants:  Kõige paremini meie ruumide auraga sobiv kursus on sensuaalne kõhutantsu kursus lendlevate looridega! Teeme põneva idamaise rännaku kõhutantsumaailma, kus iga naine tunneb end kui müstiline tantsijanna vanast Egiptuse filmist! Õpime iidseid nippe ja saladusi, mida vanasti araabia naised tulevasele pruudile avaldasid!

Anname ka igale neiule puusarätiku tantsuks. Selga võib panna pika maani kleidi või seeliku, et tunda end kui jumalanna!

2. Burlesk:

 A. Võrgutus sukkadega/Hommikumantliga: Õpetame  trikke ja nippe klassikalise burleski populaarseima elemendi, sukkadega. Räägime täpsemalt paljastumisest ja selle illusioonidest ning harjutame erinevaid võrgutusviise. Üksjagu kasulikke nippe saab ka selle kohta, kuidas õpitut kodus praktiseerida ja teha kellelegi kelmikas üllatus esinemine.

Selga võiks panna lühikesed püksid ja kaasa võtta silikonribaga sukad.

B. Flirt suleboaga: Sukeldume burleski võrgutuskunsti maailma ning õpime flirtiva koreograafia kaudu, kuidas peita ning paljastada suleboaga. Boonusena ka näpunäiteid õpitu kodus esitamiseks. Selga liikumist võimaldavad mugavad riided ja kingad – suleboa meiepoolt.

C. Bump n’ Grind: Vintage-burleski A ja O! Shimmy’id, puusaringid ja -löögid − kõikvõimalikud nipid, mis olid 1940–50ndate burleskitaride arsenalis selleks, et publik hulluma panna! Selga mugavad liikumist võimaldavad riided ja jalga mugavad (tantsu) kingad.

Burleski koolitused  sobivad igale tasemele ega vaja varasemat tantsu kogemust. Koolituste eesmärk on meeldejääval ja lõbusal moel õpetada burleski põhitõdesid ning nippe, mida endaga igapäevaellu kaasa võtta.

Tingimused: Kursuse broneerimisel on tarvis ettemaks enne koolituse toimumise päeva. Kui soovite, võime ka arve teha.

3. Twerk: Twerk on kuum ja lõbus tantsustiil, mis keskendub eelkõige puusade liikumisele. See stiil on samas naiselik, kui ka võimas! Koolitusel õpitakse nii twerkimise tehnikat, kui ka kombinatsioone  ja lõpus tehase painduvuse arendamiseks venitusharjutusi. Tund on väga aktiivne  ja arenevad uued lihased, kulutame ka palju kaloreid!

Selga lühikesed püksid või mõned muud püksid, mis ei ole nii ümber. Jalga tossud ja kaasa põlvekaitsmed.

LISATEENUSED:

 18813561 932058323603388 8903825554146886792 n

  1. KOSTÜÜMID: Laenutame kõigile neiudele ka aksessuaare ning paneme pruudi vastavas stiilis riidesse 🙂
  2. FOTOGRAAF: Võimalik on tellida fotograaf tantsukoolituse ajaks ning lõpupiltideks. Samuti võime ka  organiseerida täitsa eraldi fotosessiooni.

STUUDIO RENT:

Rendime oma ruume välja ka erapidudeks. Lisaks tantsukoolitusele pakume ka võimalust meie juures pruuti valmis sättida, meiki ja soengut teha ja näiteks vahuveini ja maitsvaid snäkke nautida.

Meil on olemas suur helipult, kõlarid, makk, 4 LED-prožektorit, palju kangaid ja kaunistusi saali sättimiseks. Eraldi on olemas ka väike kööginurk, kus on olemas külmkapp ja muud vajalikku ( vt. ruumid)

Soovi korral võite lisaks kaasa võtta endale meelepärase söögi-joogi (sh alkohol), selle eest lisatasu ei pea maksma!

Ürituste asukoht: Lõbus naisteõhtu või pruudiõhtu  toimub Müstika Tantsustuudio avaras ja hea asukohaga stuudios Tallinnas, Õnnepalee kõrval, aadressil Tatari 64, VI korrus.

Palume üritus eelnevalt broneerida e-posti aadressil: stuudio@mystika.ee telefon: 5245629. Kuna kevad-suvi on pulmade hooaeg, siis soovitame sel perioodil ürituse aja varakult ette broneerida!

Scroll to Top