Tantsustuudio

Hea teada

Mida trenni selga panna, Müstika Stuudio sisekorraeeskiri ja maksetingimused.

Kõhutants – Jalga sobivad mugavad pikad trennipüksid, selga liibuvam topp ning jalga sokid või nahktallaga võimlemisussid. Võimalik tantsida ka paljajalu, kuigi soovitame soojalt sokke! Puusa ümber võib siduda ilusa erksavärvilise või sädeleva rätiku või salli. 🙂
Veel kasutatakse: säärised, põlvekaitsmed (sõltub tunni materjalist!)
ATS – Edasijõudnute tunnis kasutame ka suurt ja laia seelikut.
Fusion – Parim riietus trenniks on retuusid, liibuv top või sportrinnahoidja, tantsida võib paljajalu või sokkides/tantsustsussides.PS! Müstika administraatoritel on turvalisuse huvides kohustus üles märkida kõigis trennides käijad. Palume aga tähele panna, et trennide eest tasumine toimub järgnevalt:

1. Müstika administraatorile sulas või ülekandega MTÜ Müstika Stuudio kontole – kõhutants, ATS.
2. Treeneri kätte või ülekandega treeneriga kokkuleppel – tribal fusion, burlesque, twerk1. Müstika Tantsustuudio treeningute eest tasumine toimub kalendrikuu või üksiktrenni alusel.
2. Tasuda saab sularahas administraatorile või ülekandega.
3. Kuutasu tasutakse kuu eest ette ning üksiktunni eest tasutakse enne tundi.
4. Kalendrikuu tasude tähtaeg on kalendrikuu 3. kuupäev. Kui treeningute eest soovitakse tasuda hiljem kui 3. kuupäev, palume meid sellest eelnevalt informeerida meili teel, et saaksime kokku leppida hilisema maksetähtaja.
5. Maksetähtaega ületades ja/või sellest teavitamata jätmisel on Müstika Tantsustuudiol õigus lisada kuumaksule 10,00 € (kümme eurot).
6. Trennitasusid ei arvestata ümber kolmandatele isikutele.
7. Trennitasusid ei tagastata ja kasutama jäänud treeninguid rahaliselt ei tasaarveldata.
8. Kasutamata jäänud treeninguid on võimalik järgi teha sama kuu jooksul sama stiili madalama taseme tunnis. Eelmise kuu kasutamata treeninguid ei saa järgi teha järgmisel kuul antud kuu trennimaksu tasumata.
9. Kasutamata treeninguid ei saa ümber arvestada kolmandatele isikutele.
10. Trennitasusid ei tagastata ja kasutamata jäänud treeninguid rahaliselt ei tasaarveldata, välja arvatud haiguse puhul alates 7 päevast arstitõendi esitamisel.1. Tund toimub kui kohal on vähemalt 2 inimest.
2. Palume kohale tulla ~15 min enne tunni algust.
3. Üks tund kestab 55-60 minutit.
4. Palume tundi mitte hilineda!
5. Tundides juhendaja loata filmimine ja pildistamine on keelatud!
6. Tunnis õpitud materjali kasutamine muuks kui enda tarbeks ainult kirjalikul kokkuleppel Müstika Tantsustuudioga. Näiteks koreograafiate või muusikapalade edasi õpetamine ja esitamine või stuudiost saadud materjalide laenamine, kopeerimine, jagamine jms.

Scroll to Top