Tantsustuudio

Berit Aicha Kalling

Berit Aicha Vill on Müstika Tantsustuudio tegevjuht ning tantsuõpetaja, koreograaf.

Alustanud kõhutantsuga 2000. aastal ja nüüdseks tantsinud juba 17 aastat, on Berit reisinud töötanud tantsijana Eestis, Lätis, Leedus, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas ja Soomes. Alates 2004. aastast töötab ta tantsuõpetajana juhendades tunde ja kursusi erinevates linnades Eestis ja ka välismaal.

Berit Vill on andnud kursusi, esinenud ning olnud žüriis kohtunikuks mitmetel rahvusvahelistel kõhutantsufestivalide võistlustel: Azure(Läti) ja Dum Tek(Läti), Raks Berlin(Saksamaa), Cairo By Night(Kreeka) ja To Dance or Not to Dance Live( Kreeka), Piramida(Läti), Raks Sharqi Stars(Prantsusmaa), Rytietiškų šokių festivalis “Šokiai Visiems” (Leedu) jpt.

Berit Aicha Vill on ka kogemustega koreograaf ning juhendab lisaks ka Müstika kõhutantsu showgruppe (Müstika Kõhutantsu Showgrupp & Müstika Tribe), kellega on esinemas käidud erinevatel festivalidel, eraüritustel kui ka edukalt osa võetud mitmetest konkurssidest.

Stiilid, mida Berit õpetab ja tantsib on idamaine tants, kõhutants, raqs sharqi, klassikaline kõhutants, fantasy kõhutants, american tribal style kõhutants, tribal fusion kõhutants, eksperimentaalstiilid, araabia folkloor, Türgi mustlastants.

Tantsust vabal ajal disainib ja valmistab Berit ka eritellimusel kõhutantsukostüüme ning aksessuaare. (Müstika Designs)

http://www.beritvill.com

https://www.instagram.com/beritaichavill/

Scroll to Top