Tantsustuudio

Müstika Suvekool: Kõhutantsu kursused kesk-ja edasijõudnutele

Müstikas on võimalik õppida kõhutantsu ka suvekuudel. Teeme koolitusi nii päris uutele huvilistele kui ka õpetame erinevaid tehnikaid ning stiile ka neile, kellel juba teatud kogemus olemas.

Tunnid hakkavad toimuma teisipäeviti 2h järjest ning kursuste täpsemad teemad avaldame peagi.

Märgi end Facebooki üritusele “going” ning ole kursis! 🙂
https://nb-no.facebook.com/events/661059101009426/

Või registreeri end e-maili teel: stuudio@mystika.ee

NB! Kursus saab toimuma, kui registreerunud on vähemalt 5 inimest. Seega pange end aegsasti kirja aadressil stuudio@mystika.ee. Teie koht on garanteeritud, kui makse on laekunud.

KURSUSTE TEEMAD:

4.juuni – Kõhutantsu tehnika kesk-ja edasijõudnutele. Drillime, harjutame, lihvime ja parandame tehnikat. Samuti katsetame mõningaid huvitavaid modernseid kombosid ja layeringi 😉

11.juuni – õpime tsimbalitega tantsima. Me kindlasti ei piirdu vaid galopi e. 1-2-1 mängimisega vaid proovime ka muid põnevaid kombinatsioone ning ühendame selle kauni tantsuga. 😉

18.juuni – Egiptuse folkloorsed tantsud. Kes oli Mahmoud Reda ning kuidas on ta mõjutanud Egiptuse rahvatantse?
Õpime kolme põnevat stiili: beduiinide tants Hagallah, Aafrika sugemetaga Nuubia tantsu ning kuurortlinna Aleksandria naistest inspireeritud fantaasiatantsu nimega Iskandarani.

25.juuni – Trummisoolo või shaabi ? Tee oma valik ning peagi avaldame, kumb koreograafia võitis 😉

HINNAD:

1 kursus 20 EUR
2 kursust 30 EUR
3 kursust 40 EUR
4 kursust 45 EUR

Scroll to Top