Showprogrammid

Üle-Eestiline Kõhutantsu Online Koolitus – Tase: algtase.

Teretulemast esimesele Müstika Online Koolitusele, mis tutvustab huvilistele müstilist idamaist tantsu, teisisõnu kõhutantsu!
2 tunnine koolitus saab toimuma ZOOM vahendusel ning oodatud on kõik naissoost huvilised!
Kõhutants e. idamaine tants on parim viis hoida end vormis nii vaimselt kui füüsiliselt! Paljudele inimestele tekitab juba mõte spordist ning treenimisest üleliigset stressi. Tantsimine on aga mõtestatud liikumine mõnusa muusika saatel, mis ühtlasi parandab rühti, painduvust, muusikalist kuulmist ja rütmitunnet, seos araabia kultuuriga laiendab silmaringi, ning lisaks on võimalik kohtuda teiste toredate naistega, kellest nii mõnigi võib saada sõbraks kogu eluks!
Kõhutantsutundidega võivad tegeleda kõik – noortest neidudest soliidsete daamideni ning kehakuju, kaal ja muud parameetrid ei oma meil mingit tähtsust! Tähtis on iseennast paremini tundma õppides ning protsessi nautides saada paremaks ja ilusamaks inimeseks nii seest kui väljast!” juhendaja Berit Aicha Vill
Oodatud on kõik, kes varem kõhutantsuga kokku pole puutunud, kui ka need, kel juba mingi kogemus on. Kursusel õpime algteadmisi kõhutantsust ja saame lühiülevaate baastehnikast, araabia muusikast ja kultuurist ning kõhutantsu erinevatest stiilidest.
NB! Kõhutants sobib igas eas ja igas vormis naistele!
Mida selga panna?
Retuusid, liibuvam topp( kõhtu ei pea tingimata paljastama) ja jalga sokid. Soovi korral võid tantsida ka paljajalu.
HINNAD:
SOODUSHIND KUNI 23.10 – 15 EUR
Al. 24.10 – 25 EUR
Kursusele on vajalik eelregistreerumine: stuudio@mystika.ee
Pärast maksmist saadetakse kõikidele osalejatele Zoomi link ning täpne juhend, kuidas koolitusel osaleda.
Juhendaja kontakt:
Berit Vill Tel. +372 5245629
E-post: berit@mystika.ee
Ootame Sind!

Scroll to Top