kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Üllatusi täis müstika

17/05/2018

Üllatusi täis müstika

17.mail kell 19.30 toimub Müstika Tantsustuudios Femme salongiõhtu.

Kui varem on Femme salongiõhtud kulgenud peamiselt vestluse saatel, siis seekordsel kohtumisel vahelduvad sõnad tantsukeelega. Juba sel neljapäeval, 17. mail avab Müstika Tantsustuudio oma uksed, kutsudes külalisi saama osa müstilisest maailmast, mille saamisloost ja tegemistest kõneleb lähemalt stuudio looja, rahvusvaheliselt tunnustatud tantsija, koreograaf ja tantsukohtunik Berit Aicha Vill.

Müstika Tantsustuudio, kus viljeldakse peale idamaise tantsu ka erinevaid eksootilisi tantsu- ja treeningustiile, tähistab tänavu oma 10 aasta juubelit. Tantsustuudio eesmärk on mitmekesistada ja edendada Eesti kultuurielu eksootiliste ja alternatiivsete tantsustiilidega, pakkudes kõrgetasemelist tantsukunsti. 

Peale inspireerivate lugude kuulamise ja küsimuste esitamise saab kohapeal näha avalikkusele veel vähe tuntud tantsustiili – ürgset ja naiselikku tribal kõhutantsu. Samuti esitatakse katkendeid trupi praegusest repertuaarist. Kirsina tordil on sellel õhtul võimalik uudistada ka Beriti enda loodud esinemiskostüüme ja isiklikku ehtekollektsiooni. 

Aga sellega pole põnevus veel lõppenud – me hakkame tantsima! Kel huvi, palun pange selga mugavad, liikumist võimaldavad riided. 

Kõigi salongiõhtu külastajate vahel loositakse välja 2 piletit 27. mail toimuvale võimsale tantsushowle.

Õhtu osalustasu on 10 eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, kirjutades aadressile silvi@femme.ee. Küsimuste korral helistada numbril 522 9088.

Kohtumiseni juba neljapäeval, ees ootab müstiliselt eriline õhtupoolik!

Jälgi ka ürituse Facebooki lehte: https://www.facebook.com/events/207709783170965/