kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Trummiring 2.novembril

02/11/2018

Trummiring 2.novembril

Kutsun Sind osalema trummiringi.

Mis on trummi ring?

See on kui inimesed tulevad, kokku, igal ühel on trumm (me saame pakkuda omalt poolt trumme10 le inimesele) ja mängime neid trumme kõik koos. Trummi ringi saab pidada mitmel viisisl. See sõltub väga suures osas sellest, kes on need inimesed, kes on kokku tulnud.
Meie ootame osalema kõiki ja oleme valmistunud selleks, et Sinu jaoks on see esimene kord osaleda trummi ringis. Seega pöörame esialgu tähelepanu mängu tehnikale, kuidas trummi hoida, kuidas erinevaid lööke teha ja mängida üheskoos meie juhendusel. Töötoa teisel poolel aga oleme juba rohkem intuitiivsed ja saame sukelduda sügavamale trummi helisse.

Meist:

Oleme Kaushalya ja Alex. Meie põhitegevuseks on heliteraapia. Teeme koostööd joogaklubidega, viime läbi GongSPA ehk Gongi vibroakustilise massaazhi sessioone. Loome ja mängime muusikat nii kontsertkorras kui ka jooga taustaks, mis on mõeldud harjutuse toetamiseks.

Kuidas tuli frametrumm meie ellu?

Veetsime eelmise talve Türgis ja õppisime seal trummide valmistamist ning ka mängukunsti. Tänaseks on meil valminud mitmed frametrummid, osad neist juba leidnud omale ka uue kodugi, kuid osasid hoiame enda juures, et saaks kutsuda inimesi ja üheskoos mängida.

Selles töötoas õpid sa mõned uued trummi kompositsioonid, tutvustame erinevaid mängustiile ja töötoa lõpus teeme improvisatsioonilise rännaku kasutades oma uusi teadmisi ja intuitiivset trummimängu.

Selleks, et osaleda selles trummiringis, Sul ei pea olema muusikalisi oskuseid.

Trummiringi teraapilisest mõjust:

TRUMMIRING 2. NOVEMBRIL ALGUSEGA 19.30

Mängides trummi mõlema käega, sõltumata sellest kas oled parema või vasakukäeline, avaldab mõju meie aju poolkerade balansseerumisele. Meie käte ja sõrmede töö on otseselt seotud aju neuronühenduste tekkimisega. Ehk, kuna frame trummi mängimise tehnikas on võrdne tähtsus mõlema käe mängutehnikal ning ka sõrmede tööl, siis see on üks võimalustest kuidas arendada oma aju ja parandada koordinatsiooni.

Kui mängida mitmekesti ehk ringis koos teistega, omandab see mängimine veel mitmeid toredaid varjundeid- me õpime kuulama teisi , õpime iseennast sobitama koosmängu, loome koos mängukaaslastega sünergilise ruumi.
Lisaks on see lihtne ja rõõmu toov ettevõtmine.

Meil on võimalus pakkuda trumme 10-le inimesele. Kui sul on omaenda shamaanitrumm või frametrumm, võid ka selle kaasa tuua.

Ootame põnevusega kohtumist!!!

Tasu 15 e

Kuna kohti on ainult 11-le inimesele, siis palume kindlasti ette registreerida aadressil:
jagaspace.gongspa@gmail.com
ning teha ettemaks hiljemalt 1.11 
Aleksandr Kardaš EE752200221024025989
Selgitus: Trummiring