kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Müstika Tantsutunnid lastele: Maailmatantsud & Muinasjutud!

04/02/2020

Müstika Tantsutunnid lastele: Maailmatantsud & Muinasjutud!

Ootame kõiki tüdrukuid vanuses 6-12 tantsima Müstika Tantsustuudiosse, kus rulluvad lahti muinasjutud, kus tantsivad müstilised tegelased ajaloost, mütoloogiast ning kus õpitakse läbi liikumiste ja mängude tundma erinevaid kultuure, muusikat ja ajalugu!
Vajalik ei ole eelnev tantsuoskus ega rütmitunne! Meie tundidesse on oodatud ka kõige häbelikumad ja tagasihoidlikumad neiud. Üheskoos kasvame ja areneme tugevamaks ning üksteist toetades saame teha ilusaid ja vägevaid asju! ♥

Juhendajaks on Müstika looja ja tantsuõpetaja Berit Aicha, kes on tantsuga tegelenud 20 aastat juhendades kursusi ja tunde nii Eestis kui välismaal. ( https://beritvill.com/biograafia/)

Esimene tund toimub 4.veebruaril.

Tunnid hakkavad toimuma teisipäeviti kell 15.30-16.30 Müstika Tantsustuudios, Tatari 64, 6.korrus (Sissepääs maja Õnnepalee poolsest otsast, klaasfuajeest)

Stuudio on kergesti ligipääsetav ühistranspordiga! (Loe lähemalt: http://www.mystika.ee/tantsustuudio/kontakt/)

1 kord 8 EUR
Kuutasu 25 EUR

Trennide eest saab tasuda sularahas enne tunni algust juhendajale või ülekandega MTÜ Müstika Stuudio pangakontole. Kuutasu maksetähtaeg on vastava kuu 10. kuupäev. Kuukaart kehtib 1 kalendrikuu.

NB! Esinemine ei ole kindlasti mitte kohustuslik, kuid soovijatel on võimalus osa võtta Müstika iga-aastasest kevadshowst, mis saab toimuma 30.mail endises NO99 ruumides, Sakala 3 teatrisaalis.
Esinemise teema on inspireeritud Frozen 2 multikast - märksõnadeks mütoloogia ja 5 elementi. Esinemiseks on vajalik tellida kostüüm.

Lisainfo ja registreerimine: info@mystika.ee või tel 5245629