kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Müstika Avatud Uste Päev 2019 - Tasuta Tutvumistrennid kõigile!

31/08/2019

Müstika Avatud Uste Päev 2019 - Tasuta Tutvumistrennid kõigile!
Müstika Avab taaskord oma uksed kõikidele huvilistele! :)
 
Lisaks näidistundidele on päeva jooksul võimalik puhata ja juua teed/kohvi meie hubases idamaises lounge ruumis, nautida mõnusaid suupisteid, ning ostelda meie poenurgas! :)
 
Asukoht: Tallinna kesklinn, Tatari 64 maja, VI korrus. (Samas hoones asub ka RIMI, Uuskasutuskeskus). Sissepääs majja Pärnu mnt poolsest otsast. Kui tulete ajakirjandusmaja alt läbi, siis kohe näete vasakut kätt meie silti ja selle kõrval klaasfuajeed, sees istub administraator/turvamees, kellele öelda, et lähete Müstikasse :)
 
AJAKAVA:
11.00 Kõhutants
11.30 ATS
12.00 Twerk algajatele
12.30 Twerk basics
13.00 Twerk koreo ja trikid
13.30 Bachata
14.00 Burlesque
14.30 Tribal fusion algajatele
15.00 Flow
 
NB! Palume eelnevalt registreeruda kirjutades meile aadressil stuudio@mystika.ee
 
STIILID:
Kõhutants algajad / Berit Aicha Vill
 
Kõhutants e. idamaine tants (araabia keeles raqs sharqi e. "tants idast") - on üks vanimaid tantsustiile, mille salapärane ajalugu ulatub tuhandete aastate taha. Kõhutants parandab rühti, painduvust, muusikalist kuulmist ja rütmitunnet. Seos araabia kultuuriga laiendab silmaringi, ning lisaks on võimalik kohtuda teiste toredate naistega, kellest nii mõnigi võib saada sõbraks kogu eluks.
Kõhutantsutundidega võivad tegeleda kõik - noortest neidudest soliidsete daamideni ning kehakuju, kaal ja muud parameetrid ei oma meil mingit tähtsust!
 
ATS / Kaisa Kuhi
 
American Tribal Style ehk ATS on modernne fantaasiastiil, mis tekkis
San Fransiscos 1960. aastatel. Kostüümid on inspireeritud Lähis-Ida, Kesk-Aasia ja India rahvarõivaist ja ehetest, kasutatakse nii
traditsioonilist kui kaasaegset Lähis-Ida, Kesk-Aasia ja India
muusikat. ATSi põhitehnika baseerub kõhutantsul, kuid esineb ka palju elemente erinevate riikide mustlastantsudest, flamencost, Rajasthani ja beduiinide tantsudest. Tegemist ei ole soolotantsuga, vaid tantsitakse peamiselt grupis -oluline on koostöö ja ühtsustunne, sest nagu nimigi ütleb - tantsime nagu üks hõim! Oleme kaunid, oleme võimsad, oleme naised!
 
Twerk algajad / Kristi
 
See tund sobib kõikidele, kes pole varem twerk tehnika või tantsimisega kokku puutunud. Siin tunnis õpitakse twerk põhitehnikat ja lihtsamaid kombinatsioone. See tund on mõeldud algkursusena, kuhu saab igal ajal liituda ja samas ka igal ajal edasi minna Twerk Basics+ gruppi. NB – saali mahutavus piiratud – vajalik etteregistreerimine!
 
Twerk Basics
 
Selles tunnis tehakse rohkem tehnikat ja lihvitakse seda ning keskendutakse juba kiirematele ja keerulisemate liigutustele. See tund sobib kõikidele, kes on käinud algajate tundides või kes omavad eelnevat kogemust tantsimise või twerkimisega. Igas tunnis on uued harjutused ja combod – võib liituda igal ajal.
 
Twerk choreo ja trikid / Yahna
 
Tund eeldab kogemusi twerkimisega. Tunnis õpime koreograafiaid ja tehnikat ja ka erinevaid trikke. Samuti venitame ja teeme rohkem tantsutehnikaid. Nb – esinemisvõimalused ja videod
 
Burlesque e. burlesk / Foxy Suzy
 
BURLESQUE on trenn, kus õpime burlesque põhitõdesid ning stiile läbi tantsuliste koreograafiate, lisaks hoiame füüsilist vormi ja teeme sisemise sära esile toomiseks improvisatsiooniharjutusi. Tundi on oodatud kõik huvilised, kes soovivad avastada/arendada enda naiselikku, sensuaalset ja kelmikat külge. Varasem tantsukogemus pole tunnis osalemiseks oluline ja hea tuju on garanteeritud.
 
 
Tribal Fusion kõhutants algajad / Krete
 
Tribal fusion kõhutants on segu traditsioonislisest kõhutantsust ja modernsetest tantsustiilidest. Sellest trennis õpitakse stiilile iseloomulikku tehnikat ja ka lihtsamaid koreograafiaid. See tund on sinu jaoks kui soovid arendada oma liikumist ja sa oled üks äge inimene kes tahab kuuluda meie vägevasse tantsuperekonda.
 
FLOW / Kaisa Kuhi
Flow kunst hõlmab enda all mitmesuguste vahenditega liikumistehnikaid alates pallidega žongleerimisest ja hula-rõnga keerutamisest lõpetades võitluskunstide ja tuleshowga. Võib-olla on kõige parem analoog sellele tsirkusenumber või tänavateater.
Selles trennis arendatakse koordinatsiooni, ruumitaju ja kannatlikku meelt, sest iga uus asi vajab harjumist ja harjutamist. Esimeseks treeningvahendiks võtame poid, sest neid on tore keerutada kõikvõimalikke mustreid mööda ja pakuvad rohkelt avastamisrõõmu. Edaspidi aga proovime teisigi toredaid vahendeid nagu pulgad, tõrvikud, lehvikud jne jne. Trenni on oodatud kõik huvilised, eelnev kogemus pole vajalik. Eriti motiveeritutel on võimalus kunagi isegi tulega keerutama hakata, kuid väga palju ägedaid asju saab teha ka tubastes tingimustes ja ohutute vahenditega.
 
 
 
KÕIK tantsutrennid toimuvad Müstika Tantsustuudios (Tatari 64, 6. korrus, Tallinn – sissepääs pärnu mnt poolt klaasustest)
 
Kohtumiseni juba 31. augustil! ♥

Palume võimalusel eelnevalt registreeruda kirjutades meile stuudio@mystika.ee.
Hoia üritusel silma peal ka Facebookis!

Kohtumiseni juba 31. augustil!