kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Araabia rütmide kursus Chronis Taxidise ja Berit Aicha Villiga!

23/05/2018

Araabia rütmide kursus Chronis Taxidise ja Berit Aicha Villiga!

23. MAIL KELL 17.30-19.00
TOIMUB TAAS ARAABIA RÜTMIDE KURSUS CHRONIS TAXIDISE JA BERIT AICHA VILLIGA!

Tegemist on kursusega, kus on kokku kombineeritud 2 osa: teoreetiline ja praktiline. Kursusel tutvustatab rahvusvaheliselt tunnustatud darboukamängija ja koolitaja Chronis Taxidis araabia muusikast tuntud rütme ning samal ajal Berit Villi juhendamisel õpitakse, kuidas neid rütme tantsus kasutatakse ning milline tehnika ja liikumised antud rütmiga kokku käivad. 

Hind 25 EUR 

NB! Kohtade arv on piiratud. Registreerimiseks tuleb saata e-mail aadressile stuudio@mystika.ee. Kirja teel saate vastu ka maksejuhendi. Koht saab kinnitatud ainult alles pärast makse laekumist.
Kõik kursused toimuvad Müstika Tantsustuudios,Tatari 64

Ürituse leht Facebookis: https://www.facebook.com/events/424950631259759/
...........................................................................................................

Chronis Taxidis’e koostöö araabia löökpillidega sai alguse noorest east, kui ta oli kõigest 16-aastane.
Nagu paljud inimesed, oli ta tugevalt mõjutatud oma päritolust. Tema juured on Musta mere äärest, mille kohalikud traditsioonid aitasid tal tutvuda idamaiste rütmide ning Ida-Vahemere muusikaga.

Ümbritsetuna oma päritolu kirevast muusikaajaloost, hakkas Chronis omal käel araabia muusikat avastama ja õppima. Olles kolm aastat iseseisvalt õppinud, sai Chronis võimaluse õppida Egiptuse tehnikat ühega vähestest ning väga hinnatud araabia löökpillide õpetajaga, Khamis Khenkesh’iga. Pärast 20 aastat, ei ole Chronisest saanud kõigest Egiptuse tabla mängija, vaid ta valdab ka selliseid instrumente nagu Davul, Doff, Req, Sagat, Gonga ja Bongod.

Oma professionaalse löökpillimängija karjääri jooksul on Chronis teinud koostööd kuulsate tantsijatega idamaade kommuunis nii Kreekas kui ka välismaal. Ta on osalenud ka idamaistes teatrietendustes, suurtel festivalidel üle maailma ning kultuuri- ja meelelahutusüritustel.

Viimase paari aasta jooksul on Chronis tantsijaid ja muusikuid õpetanud ning neile kursuseid andnud üle kogu Kreeka ning paljudes välisriikides.

Chronis Taxidis on grupi Anatolian Rhythms asutaja.