kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Kõhutantsu Tutvumiskoolitus e. Idamaise tantsu ABC 28.01.17

05/01/2017

Kõhutantsu Tutvumiskoolitus e. Idamaise tantsu ABC 28.01.17

Kõhutantsu Intensiivkoolitus e. Idamaise tantsu ABC

28. jaanuaril toimub põhjalik kõhutantsukoolitus, mis hõlmab nii kõhutantsu tehnikat, ajalugu kui ka muusikateooriat ning näitab, kuidas seda kõike omavahel ühendada kauniks ja müstiliseks tantsukunstiks! 
Teekond idamaise tantsu saladusteni saab olema nauditav igas eas ja kogemustega neiudele ja naistele kehakaalust ja vanusest sõltumata! Tule julgelt!

Koolituse ajakava:
Kell 11.00-12.00 Kõhutantsu ajalugu 1h (loeng)
Kell 12.00-14.00 Tehnika I osa 2h (kõhutantsuliigutuste sõnastik. Füüsiline treening) 
Kell 14.00-15.00 Lõunapaus
Kell 15.00 Tehika II osa 2h (kombinatsioonid, pöörded ja kaunistused. Füüsiline treening)
17.00-18.00 Muusika ja improvisatsioon 1h (teooria+ praktika) 

Hinnad:
Terve pakett 6h - SOODUSHIND 50 EUR al. 21.detsembrist 60 EUR 

Tehnika kursus 2h – SOODUSHIND 22 EUR al. 21. detsembrist 25 EUR

Ajalugu/ Muusika ja improvisatsioon - SOODUSHIND 12 EUR al. 21.detsembrist 15 EUR

NB! Kohtade arv on piiratud. Registreerimiseks tuleb saata e-mail aadressile info@mystika.ee. Kirja teel saate vastu ka maksejuhendi. Koht saab kinnitatud ainult alles pärast makse laekumist. 

*Selga panna mugavad riided. Näiteks retuusid, liibuvam pluus ning puusale võib siduda erksavärvilise rätiku. Jalga sokid/tantsusussid/tantsupäkad) Palume mitte pikas seelikus tulla, kuna siis ei näe juhendaja õpilase jalgu.


 

Kellele on koolitus mõeldud?

  • Koolitus on mõeldud kõikidele huvilistele! :) See ei vaja mingit eelnevat tantsukogemust! Kursus sobib nii kõigile neile, kes pole kõhutantsuga varsemalt kokku puutunud kui ka neile, kes juba sellega natuke või isegi palju tegelenud, sest annab hea ülevaate kõhutantsu tehnikast üldiselt, mis on vajalik nii kõhutantsuga alustajale kui ka näiteks heaks kordamiseks edasijõudnule või algajale kõhutantsuõpetajale.
  • Miks mitte kinkida see kursus ka sõbrannale, emale või naisele, kes on juba ammu ihanud tulla kõhutantsutrennidesse, kuid kellel aeg ei võimalda regulaarselt trennides käia või kes sooviks esmalt tutvuda ja siis otsustada, kuidas ja millistes trennides käima hakata.
  • Kuna 2017 aasta jaanuaris, mis tähendab sisuliselt hooaja keskel, tuleb kõhutantsutundidesse tavaliselt palju uusi huvilisi, siis on see hea võimalus viia end kiiresti kurssi tehnikaga, mida teised juba septembrist on õppinud.

 

Koolitust viib läbi Berit Aicha Vill, kes on Müstika Tantsustuudio tegevjuht ning tantsuõpetaja. 

Alustanud kõhutantsuga 2000. aastal ja nüüdseks tantsinud juba 17 aastat, on ta reisinud töötanud tantsijana Eestis, Lätis, Leedus, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas ja Soomes. Alates 2004. aastast töötab treenerina juhendades tunde ja kursusi erinevates linnades Eestis ja ka välismaal. Lisaks on Berit Vill olnud žüriis kohtunikuks mitmetel rahvusvahelistel kõhutantsufestivalide võistlustel: Azure ja Dum Tek(Läti), Raks Berlin(Saksamaa), Cairo By Night ja To Dance or Not to Dance Live( Kreeka). 
Berit Aicha Vill on ka kogemustega koreograaf ning juhendab lisaks ka Müstika kõhutantsu showgruppe, kellega on esinemas käidud erinevatel festivalidel, eraüritustel kui ka edukalt osa võetud mitmetest konkurssidest. 

Stiilid, mida Berit õpetab ja tantsib on idamaine tants, kõhutants, raqs sharqi, klassikaline kõhutants, fantasy kõhutants, american tribal style kõhutants, tribal fusion kõhutants, eksperimentaalstiilid, araabia folkloor, Türgi mustlastants. 
Tantsust vabal ajal disainib ja valmistab Berit ka eritellimusel kõhutantsukostüüme. (Müstika Designs)

*Berit Aicha Vill sai äsja emaks ning jagab meeleldi ka oma kogemusi sellest, kuidas kõhutants valmistab ette sünnituseks ning aitab naise kehal pärast sünnitust taas oma kehaga sõbraks saada! Vaata Beriti teekonda emakssaamiseni siit: https://www.youtube.com/playlist?list=PLjm_mTEZPqnlvOsBdbRnvv9Y3sKYvFKyX