kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Kõhutants Emmedele Beebidega (linas või kotis)

11/09/2020

Kõhutants Emmedele Beebidega (linas või kotis)
Ootame kõiki emmesid, kes armastavad oma last kõhukotis või kandelinas kanda, tantsima kord nädalas hubasesse Müstika Tantsustuudiosse.
Tunnid toimuvad reedeti kl 10.30-11.25
Kui Sa tunned, et sünnitusest on juba piisavalt aega möödas(1-2 kuud või rohkem) ja Sinu beebi tunneb end kandelinas/kotis hästi ja on juba piisavalt vana, et emmega koos tantsimas käia, siis tulge koos Müstikasse vahvasse tantsutrenni! ????
Maheda ja mitte liiga valju muusika saatel tantsime pehmete liiigutustega müstilist ja naiselikku kõhutantsu. Teeme puusaringe, puusakaheksaid ja sirutame välja oma kaunid käed ja astume ka mõned lihtsamad tantsusammud. Lõpus, kui lapsed lubavad, on väike venitus ja lõõgastus matil ja soovi korral väike toetav juturing. ❤
Kohapeal on olemas lisaruumid vajalikeks toiminguteks beebiga, aga suures saalis on ka piisavalt ruumi, kui pisikesed soovivad tähelepanu vahepeal endale saada. ????
Juhendajast:
Berit Vill alustas kõhutantsuga juba 15 aastaselt ja sel suvel saab tantsimisega tegelemist juba kokku 20 aastat. Beritil on endal ka kogemus lapsekandmisega, sest paljud tantsutunnid said antud just beebi kõhul või puusal. Praegu on Beritil kodus kasvamas peagi 4 aastaseks saav pisitütar Freija.
"Minu jaoks on side tantsuga ja eriti just kõhutantsuga väga oluline, kuna tunnen, et just tänu sellele möödus minu rasedus kergemalt, läksin sünnitama rahuliku meelega ning ka taastusin sünnitusest üpris kiirelt. Tantsisin terve raseduse aja päris sünnituseni välja ning juba kuu aega pärast sünnitust suutsin teha oma esimese avaliku esinemise.
Samas tuleb meeles pidada, et olen tegelenud tantsimisega üle poole oma elust ning et iga inimene on erinev ja iga keha on erinev. Ka rasedused kulgevad ühel naisel erinevalt. Käisime oma juulibeebide grupiga iga nädal koos beebidega tantsimas ja üksteist toetamas ja see oli meile väga oluline tugigrupp ja samas mõnus tegevus ????
Seetõttu soovin väga jagada oma kogemusi ning mul on hea meel, kui saan toetada naisi, kes sel imelisel perioodil koos beebidega sooviksid natuke lõõgastuda, natuke toonust saada ja koos ühiselt aega veeta. "
Kõhutantsust:
Juba aegade algusest on kõhutantsu peetud viljakustantsuks või sünnitantsuks, kuna naine, loomeprotsessi osana on olnud püha. Ja kõhutantsule omaseid pehmeid ringjaid liikumisi esineb erinevates viljakustantsudes üle kogu maailma. Tantsimine aitab lõdvestada, samaaegselt treenides vaagnapõhjalihaseid ja toetades kõhu- ja seljalihaseid.
Kõhutants ei eelda eelnevat tantsukogemust ning on sobilik igas vanuses naistele ja neiudele. Sellesse tundi on oodatud kõik sünnitanud naised koos oma beebidega. ????
HINNAD:
1x 10 EUR
(Võimalik on võtta ka eratunde, 25 EUR/h)
Tundi registreerimiseks saada kiri stuudio@mystika.ee
Kohtade arv on piiratud.
TOIMUMISKOHT: Müstika Tantsustuudio, Tatari 64, 6.korrus