kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Kakaotants Müstika Tantsustuudios

14/11/2020

Kakaotants Müstika Tantsustuudios
Kakaotants kutsub kõiki 14. novembril hubasesse kesklinna tantsustuudiosse!
Kakaotants on pidude sari, mis koosneb kolmest osast:
 Tseremoniaalne kakao
 Ekstaatiline tants
 Helirännak
Tuleme kokku, et nautida head muusikat, helides lõõgastumist ja vägevat kakaod. See on kombinatsioon, mis on toonud rõõmu ja avanemist paljude inimeste eludesse. Tule avasta ka Sina, kuidas Kakaotants saab Sinu ellu väärtust luua.
➳ Kakaorituaal ➳
kus pakume teile kõrge kvaliteediga Guatemalast pärit tseremoniaalset toorkakaod, mis toidab keha ja avab energiad. Võtame hetke, et ühenduda selle vibratsiooni tõstva joogiga. Väestame end heade soovidega ning tantsime seejärel need soovid enda kehaga ühtselt võnkuma.
➳ Ekstaatiline tants ➳
on praktika, mis algab esimesest muusikanoodist ning lõppeb viimasega. Jäädes pidevasse liikumisse avaneb keha sügavamale kontaktile muusika ja enesega. Kulgedes läbi erinevate meloodiate ja rütmide, saad praktiseerida loovat liikumist, hetkes püsimist, loomist läbi oma keha ja energia. Ühiselt loome turvalise ruumi, kus end vabalt tunda, välja elada, maha laadida ning täis laadida. Muusikalisele rännakule viib Denis Vinogradov.
➳ Helirännak ➳
on lamamiskontsert, mis on ühtlasi meie rännaku viimane ning lõõgastav osa. Sina lamad mõnusalt maas ning meie mängime kohapeal orgaanilisi helisid, mis tasakaalustavad ja puhastavad meie olemust. Helide vibratsioonid soodustavad lõõgastumist ning keha protsesse, pannes näiteks liikuma lümfi vedelikud ning stimuleerides veresoonkonna tööd. Kasutusele tulevad planetaarsed gongid, kristallhelikausid, didgeridoo, trummid, ülemhelid ja paljud teised pillid. Helirännakut viivad läbi Denis Vinogradov, Simo Santeri Virtanen ja Omida Velviste.
Ootame Sind osalema. Kakaotants on meelemürgivaba pidustus ning tähistamine, mis sobib igas eas inimestele.
***
 MILLAL: Laupäeval, 14. novembril. Avame uksed kell 19:30 ning alustame kell 20:00.
 KAASA VÕTTA: Helirännakuks matt ja pleed.
 OSALUSTASU, kohapeal sularahas:
- 25€, kuhu kuulub tass hõrku kakaod, ekstaatiline tants ja helirännak
- lapsed kuni 13. eluaastani tasuta
***
Jaga sündmust oma sõpradega ning loome üheskoos ühe vägeva rännaku!
Kohtumiseni armastuse ruumis,
Omida, Denis & Simo
kakaopidu@gmail.com