kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Infusion Tallinn Festival 2018

27/04/2018

Infusion Tallinn Festival 2018

Infusion Tallinn 2018
Tribal Fusion kõhutantsu Festival
27.aprill-29.aprill 2018


Juhendajad: Anasma (FR), Tiana Frolkina (RU), Yahna (EST)


PROGRAMM:

Reede 27.04

17.30-19.30 Tiana Frolkina - “Mata Hari” — Mitte koreograafia!
 
See naine on olnud paljudele inspiratsiooniks ja inimesed on proovinud ette kujutada missugune oli see kaunis daam. Tema tantsimine püüdis paljude meeste tähelepanu ja andis talle kontrolli teiste üle – aga mitte tema enda üle. Ta säras nii eredalt, aga tema elu oli lühike. Selles tunnis teeme lühikese väljasõidu Java saarele, kus me ujume mee sees ja avastame oma keha võimeid. Pane tähele, et see ei ole koreograafia kursus, aga Tiana näitab viise kuidas ta loob oma koreograafiaid. Palun võta kaasa tantsusall.

Level: Kõigile


Laupäev 28.04

10.00-12.00 Anasma – Solar Chore-yog-raphy
Meie eesmärk on luua olemine ja heaolu kehas, meeles ja hinges. Valmistame ette oma keha tantsimiseks läbi jooga ja ashtanga/vinyasa jooga mentaliteedi ja tehnika. Kujunda oma teadlikkust läbi mitmete eri treeningvormide. Saavuta tasakaal, tugevus, painduvus ning tunnetus põrandaga, läbi uute väljakutsete ja moodustega, kuidas end toetada.
Peale soojendust läbi tantsulise päikesetervituse, õpime Jooga Tantsu koreograafia. Me eksperimenteerime “liquid” (voolava) põrandatehnikaga, lisades sinna jooga, contemporary ja waving tehnika ja teooria. Samuti kasutame painduvuse ja tasakaalu arendamise tehnikat. Sellest kõigest tuleb kokku koreograafia, kus katsetame levelimuutusi, modifikatsioone, teemat ja variatsioone.

Tase: Kõikide tantsustiilide tantsijatele. Kesktase/edasijõudnud/professionaalid. Väga motiveeritud algajad teretulnud.


12.15-14.15 Yahna – Lõbus 1920ndate stiilis koreograafia.
See tantsutund on pidu! Me tantsime ja hüppame ja tantsime ja keerutame ja tantsime ja õpime ja tantsime ja lõbutseme! Sellel kursusel õpid charlestoni samme ning veel nii mõndagi, mis n iseloomulikud selle ajastu tantsudele. Aga kuna see on fusion, siis lisame sinna ka kõhutantsu ja vogue tantsu;).


14.30-16.30 Anasma - Undercurrents & traveling chi
Meie eesmärk on saavutada pehmed ja voogavad liigutused terves kehas. Lisades hingamise liigutustele, saavutame uue nägemuse ja avastame uue ning orgaanilise tee läbi selle. See tund on loodud näitamaks kontseptsioone, avastama ja drillima erinevaid elemente wavingust, mis on üks alastiile poppingus.
Kahe tunni jooksul arutame mitme teema üle:
- efektiivne hingamise tehnika, et saavutada orgaaniline liikumine (tunneta mis on vee all ja vee sees)
- Mitme erineva kehaosa wavingu liitmine üle terve keha terviku saavutamiseks. Üla- ja alakeha liikumise layering (modern ja contemporary tantsu kombineerimine), eksperimenteerimine levelimuudatustega ja põrandatehnikaga (asana flow ja yoga dance).
- Erinevad waving tehnikad, kus kombineerime lained poppinguga ja erinevate suundadega jne.

Level: Kesktase/edasijõudnud/professionaalid. Väga motiveeritud algajad teretulnud.


20.00 Infusion Tallinn Show

Piletid: 10eur/15eur (uksel)


Pühapäev 29.04 

11.00-13.00 Tiana Frolkina - TRIBAL CHALLENGE!
Üks põhjus mis hoiab publiku tähelepanu etteaste lõpuni, on ettearvamatus. Sellepärast meeldib Tianale töötada kontrastidega liigutustes ja emotsioonides.
Sellel kursusel näed kavalat layeringi tehnikat, mis ei ole tribal tantsijatele väga tuntud. Nii et valmista ennast ette tribal väljakutseks! Lisaks sellele töötame ka muusika erineate tahkudega, kasutades ettearvamatuid aksente erinevates kohtades.

Level: Kõigile


13.15-15.15 Anasma -”World Fusion koreograafia” Anasma stiilis
“Love is a dare” on lõbus ja energiline tants, mis on ka naiselik, sensuaalne ja tugev. See koreograafia on põnevaks väljakutseks nii oriental, kui ka tribal stiilis kõhutantsu tantsijatele. Me kasutame mitmeid erinevaid liikumisi, samas kasutades efektiivselt ruumi ja õppides kiiresti ja efektiivselt lühikese ajaga. Me kasutame oma elegantsust ja võimsat naiselikkust. Meie eesmärk on kiiresti kohaneda erinevate tantsustiilidega, nagu contemporary, modern, tänavatantsud, oriental, latin jne. Samal ajal luues eri stiilide täiusliku sulami.
Selle tunni eesmärk on uuendada ja värskendada meie kirge tantsu vastu, taaskasutades juba teada ja tuntud tantsusõnavara uue pilgu ja teadlikkusega.

Level: Kesktase/edasijõudnud/professionaalid. Väga motiveeritud algajad teretulnud.

Kursuste juhendajad:

Anasma (FR)
Anasma Vuong on mitmekülgne artist: tantsija, koreograaf, laulja, koomik. Tema jaoks on tants hinge liikumise väljendus. Ta on tantsinud mitmes tantsutrupis: moderntantsu, Idamaiseid tantse, Jazz, Hip-Hop, Contemporary ja olnud ka teatritruppides. Ta on rahvusvaheline õpetaja ja koreograaf Idamaise tantsu fusion maastikul. Teda on kutsustud õpetama üle 40 riigi, ta on olnud mitmete tantsu DVD-e peal alates 2006 aastast. Tema tantsuharidus:E.A.T in Contemporary Dance, Ashtanga Vinyasa RYT-200 recognized by the Yoga Alliance, Fly Yoga teacher training, Edhec Business School of Management. Ta on World Citizen Dance School & Productions asutaja, kus ta on tootnud mitmeid kontserte ja projekte. Kaasasutaja: New York Theatrical Bellydance Conference & International Urban Bellydance Collective. Tema esimene album laulja ja laulukirjutajana on müügil iTuneses - «Chance is back» , « ocean Elevation » music video. Anasma tegemisega saab olla kursis järgmistel lehtedel: www.AnasmaDance.com
www.YogaDanseBienEtre.com
www.SoHappyAtWork.com
www.TheatricalBellydance.com
www.UrbanBellydanceCollective.com 


Tiana Frolkina (RUS)

Tiana on tuntud oma erakordse tribal fusion tehnika poolest. Sujuvad liigutused ja teravad löögid ning imelised kostüümid on tema kaubamärgiks. Ta elab Sankt Peterburgis, kus ta korraldab oma tribal fusion Festivali – Solar Tribal Fest ja juhendab seal oma truppi Dragonfly Tribe.


Yahna (EST)

Yahna on üks esimesi tribal fusion tantsijaid Eestis ning Infusion Tallinn Festivali peakorraldaja. Yahna on tantsija ja artist mitmes eri tantsuvaldkonnas. Ta õpetab, esineb ja osaleb battle`itel tribal fusioni, kõhutantsu, twerk, stripdance ja voguega ning õpib erinevaid urban stiile. Yahna kireks on ka jooga ja toitumine ja erinevad liikumisvormid. Kogu maailm ja inimesed on talle inspiratsiooniks. 


HINNAD JA REGISTREERIMINE:

Anasma kursus 2h – 35eur
Tiana kursus 2h – 30eur
Yahna kursus 2h – 20eur

Pakett “I love 2 dance” 12h (kõik kursused) – 150eur

Infusion Tallinn eelmüügi pilet – 10eur

Info ja kursustele registreerimine:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeboJgOdRZ6vulnGTrCexLHqNELU947EaeL3hBDe4ijw56Qng/viewform?usp=sf_link                                                                         Kursused toimuvad:
                                                                         Müstika Tantsustuudios
                                                                         Tatari 64, VI korrus.

                                                                         Lisainfo:
                                                                         info@infusiontallinn.ee

                                                                         Hoia silma peal ka ürituse Facebooki lehel!