kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Heategevuslik Rahvusvahelise Tantsupäeva Tähistamine ALSi Haigete Toetuseks

29/04/2018

Heategevuslik Rahvusvahelise Tantsupäeva Tähistamine ALSi Haigete Toetuseks

Kõige rohkem siin ilmas vajab iga inimene sõpru ja lähedasi inimesi. Ühiseid tegevusi. Head sõna. Kätt, millele toetuda. Ka õlga mille najal nutta. Inimlikku mõistmist. 

Ka ALS-i puhul on kõik samamoodi. Rahaga tervist ei osta. Küll on aga võimalik raha eest osta füsioterapeudi ja massaažiteenust, ravitoitu, abivahendeid, põetusteenust…

29.aprillil tähistatakse kõikjal üle maailma Rahvusvahelist Tantsupäeva. Sellel puhul ootame kõiki tantsijaid ja tantsuhuvilisi, noori ja vanu, professionaale ja harrastajaid ja kasvõi niisama jalakeerutajaid kodus või diskosaalis - tulema kokku ning avaldama toetust neile, kellel tantsimine mõnevõrra raskendatud on! Kutsume kõiki üles toetama ALS-i haigestunute toetusfondi MTÜ Janno Puusepa Fond ( abivahendite soetamine, rehabilitatsiooniteenusteks jm.) 

***Tegemist on WEB/ & LIVE - Flashmob - stiilis üritusega! 
**Asukoht veebis ja võimalusel ka avalikus kohas Tallinnas!(detailid selgumisel) 


♥ KUIDAS SINA SAAD AIDATA? ♥

- Tee palun ülekanne oma võimaluste piires MTÜ Janno Puusepa Fond EE184204278605413008 *Tantsustuudiod on teretulnud ka panema oma stuudiosse kogumiskarbi. ♥
- Tee postitus oma tantsuvideoga meie ürituse seinale ( võib olla videotervitus koos tantsuga spetsiaalselt selleks ürituseks või varem mõnelt teiselt ürituselt filmitud klipp) ning kirjuta sinna alla: toetasin ALS'i ning kirjuta sinna juurde oma soovid ja oma tervitus! 
- Jaga oma postitust ka oma seinal/tantsustuudio seinal ning palu ka seda teha kõikidel tantsijatel videos
- Võimalusel teeme 29.aprillil Tallinnas kogunemise ja ühistantsimise! Palun registreeruda selleks: stuudio@mystika.ee


♥ ♥ ♥ PALUN TOETAGEM: MTÜ Janno Puusepa Fond EE184204278605413008 ♥ ♥ ♥ 

P.S Selleks, et oleks nähtav, et toetad just läbi selle ürituse, siis pane ülekannet tehes selgituseks /märksõnaks "tants" :) 
AITÄH IGALE ANNETAJALE! SUMMA EI OLE OLULINE!!!! ♥Tantsustuudiod, tantsuklubid - palume teil anda teada oma osalemisest all ürituse kommentaarides või kirjutades aadressil stuudio@mystika.ee ning lisame teid ka siia nimekirja :) 

Toetavad ja kaasa löövad:
Müstika Tantsustuudio
Arrakis Tantsustuudio
...

----------------------------------------------------------------------------------------
Mis on ALS?
Dr. Karin Rallmann, SA Tartu Ülikooli Kliinikumi neuroloog

Amüotroofiline lateraalskleroos (lühendatult ALS), tuntud ka kui Lou Gehrigi haigus, on üks motoneuroni haiguste gruppi kuuluv haigus, mille korral tekib seni teadmata põhjustel lihasnõrkus ja lihaste kõhetumine. Tegemist on kiiresti progresseeruva närvisüsteemi haigusega, mille esinemise sagedus on umbes 6 juhtu 100 000 elaniku kohta. Haigus on suhteliselt haruldane, kui tuua võrdluseks, et Alzheimeri tõve sagedus on kuni 800 juhtu 100 000 elaniku kohta ja Parkinsoni tõve esineb 160 inimesel 100 000st. Eestis võiks hetkel olla umbes 70 ALS-diagnoosiga haiget ning igal aastal diagnoositakse umbes 20-25 uut haigusjuhtu.
Loe lähemalt: https://alseesti.wordpress.com/mis-on-als/


♥ Iga annetus loeb! ♥