kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Chronis Taxidiselt 2 uut albumit müügil Müstikas!

05/01/2017

Chronis Taxidiselt 2 uut albumit müügil Müstikas!

Müstika pikaajaline sõber ja koostööpartner, professionaalne trummar Chronis Taxidis Kreekast, on äsja andnud välja 2 uhiuut albumit - SPIRITS ja WORLD OF ARABIC RYTHMOLOGY!!!!

"Spirits" võimaldab teil esitada trummisoolosid täiesti uuel tasemel! Tegemist ei ole tavaliste nö. kuivade trummisoolodega, vaid neil on ka erilist atmosfääri tekitavad intro ja outro. Lugude mitmekesisus annab võimaluse neid kasutada väga erinevateks esinemisteks! *Ja lisaloona on albumil ka üks väga eriline mejance! Kokku on lugusid plaadil 12 tk!

"World of Arabic Rythmology" sisaldab tervelt 39 erinevat pala, mis on vajalikud kindlasti nii igale kõhutantsu õpetajale kui absoluutselt igale tantsijale, kes tahab olla kursis ja teadlik araabia muusikast, õppides rütme ja rütminüansse! See plaat sobib ideaalselt harjutamiseks nii trennis kui kodus.

Need albumid jõuavad Eestisse juba veebruari alguses kui Chronis Taxidis tuleb Eestisse kursusi andma ning esinema. Kuid neid on võimalik ka ette tellida, kuna kohapeal müügiks tuleb piiratud arv CD-sid!

Telli enda oma kohe nüüdja praegu! Selleks anna oma soovist teada aadressil berit@mystika.ee

Hinnad:
Album "Spirits" - Hind 15 EUR/tk
Album ""World of Arabic Rythmology" - Hind 20 EUR/tk

Tellides ja makstes enne 16.jaanuari saad 10% soodustust!

NB! Albumid tulevad müüki Eestis AINULT Müstika Tantsustuudiosse!