kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

ATS teooria ja tehnika kursused Kuressaares Berit Aicha Villiga

10/03/2018

ATS teooria ja tehnika kursused Kuressaares Berit Aicha Villiga

Kevad toob saarde uued tuuled ja uued tantsustiilid!
10.märtsil külastab Kuressaaret Berit Aicha Vill, kes viib läbi American Tribal Style (ATS) teooria ja tehnika tunni.! :) 

*
Mis? ATS teooria ja tehnika kursus
Kellele? Sobib igale tasemele ja vanusele (oodatud on ka eelneva tantsukogemuseta huvilised!)
Millal? 10.märts kell 13.30-14.30 teooria ja 14.45-16.45 tehnika
Kus? Tallinna 12, Kuressaare (sissepääs parkla poolsest uksest)
Osavõtt 20€, eelregistreerimine kohustuslik!
Eelregistreerimine ja lisainfo: kaie006@hot.ee
*

Mis on ATS?
American Tribal Style (ATS) on modernne fantaasiastiil, mis tekkis San Fransiscos 1960.-ndatel aastatel. Kostüümid on inspireeritud Lähis-Ida, Kesk-Aasia ja India rahvarõivaist ja ehetest, kasutatakse nii traditsioonilist kui kaasaegset Lähis-Ida muusikat, Kesk-Aasia muusikat, India muusikat. Liigutustes on rõhk konkreetsetel käteliikumistel, puusatööl ja kõhulainetel. Esitatakse tavaliselt grupis ja improviseeritult.

Vaata tutvustavaid videoid siit: 
https://www.youtube.com/watch?v=WGgqD-As7ww
https://www.youtube.com/watch?v=XTQDYtrtUvs
https://www.youtube.com/watch?v=BBXnjj8G9YQ - FCBD 

...
Kes on Berit Aicha Vill?

Koolitusi viib läbi Berit Vill, kes on Müstika Tantsustuudio tegevjuht ning rahvusvaheliselt tunnustatud tantsuõpetaja ja kohtunik. 

Alustanud kõhutantsuga 2000. aastal ja nüüdseks tantsinud juba 17 aastat, on ta reisinud töötanud tantsijana Eestis, Lätis, Leedus, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas ja Soomes. Alates 2004. aastast töötab treenerina juhendades tunde ja kursusi erinevates linnades Eestis ja ka välismaal. Lisaks on Berit Vill olnud žüriis kohtunikuks mitmetel rahvusvahelistel kõhutantsufestivalide võistlustel: Azure ja Dum Tek(Läti), Raks Berlin(Saksamaa), Cairo By Night ja To Dance or Not to Dance Live( Kreeka). 

Berit Aicha Vill on ka pikaajalise kogemusega koreograaf ning juhendab lisaks ka Müstika kõhutantsu showgruppe, kellega on esinemas käidud erinevatel festivalidel, eraüritustel kui ka edukalt osa võetud mitmetest konkurssidest. 

Stiilid, mida Berit õpetab ja tantsib on idamaine tants, kõhutants, raqs sharqi, klassikaline kõhutants, fantasy kõhutants, American Tribal Style kõhutants *, tribal fusion kõhutants, eksperimentaalstiilid, araabia folkloor, Türgi mustlastants.

*ATS stiili on Berit õppinud muude õpetajate hulgas ka selle stiili looja Carolena Nericcio käe all, läbides 3 päevase intensiivkoolituse Tribal Pura 2008. Ning juhendanud üle 10 aasta Eesti esimest tribal truppi Müstika Tribe. 

www.beritvill.com
www.mystika.ee

Jälgi ka ürituse Facebooki lehte: ATS teooria ja tehnika kursused Kuressares