kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Trennid lastele

Trennid lastele
TEISIPÄEVAL kell 15.30 - 16.30 STREET & HipHop tunnid lastele
Tunnis tutvume erinevate tänavatantsu stiilidega, milleks on valdavalt HipHop, kui ka teised erinevad tänavastiilid, mis
lähevadki üldise nimetuse alla ehk STREET !
Õpime põhiliikumisi ja kombinatsioone ning samuti ka kavasid. Harjutame keha tunnetust ja kuidas end vabalt liigutada seejuures end hästi tundes
ning harjutame, kuidas läbi tantsu end väljendada. Tunnid on üles ehitatud, ühelt poolt, et oleks piisavalt vabadust ja rõõmu õppida, teisalt, et toimuks ka progress ja areng ning osalejad omandaks uusi oskusi ja kogemusi. 
NELJAPÄEVAL kell 15.30 - 16:30 Maailmatantsud ja Muinasjutud
Ootame taas kõiki tüdrukuid vanuses 6-12 tantsima Müstika Tantsustuudiosse, kus rulluvad lahti muinasjutud, kus tantsivad müstilised tegelased ajaloost, mütoloogiast ning kus õpitakse läbi liikumiste ja mängude tundma erinevaid kultuure, muusikat ja ajalugu!
Vajalik ei ole eelnev tantsuoskus ega rütmitunne! Meie tundidesse on oodatud ka kõige häbelikumad ja tagasihoidlikumad neiud. Üheskoos kasvame ja areneme tugevamaks ning üksteist toetades saame teha ilusaid ja vägevaid asju! 
Juhendajaks on Müstika looja ja tantsuõpetaja Berit Aicha, kes on tantsuga tegelenud 20 aastat juhendades kursusi ja tunde nii Eestis kui välismaal. ( https://beritvill.com/biograafia/)