kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Heviaeroobika

Heviaeroobika

Trafaretse muusika ning standardsete peegelseintega tantsusaalide aeg on läbi! Heviaeroobika ootab sind igal nädalal trennidesse Tallinnas ja Tartus – ja mitte selleks, et eest leida trenditibisid, vaid selleks, et rokkmuusika saatel end vabalt ning mõnusalt vormis hoida!

Heviaeroobika on treening, mis on ajendatud ja innustatud raskemast muusikast, inimestest, kes naudivad selle muusika saatel treenimist, ning ka hoiakust, mis sellise elustiiliga kaasas käib. Meie trennist saad lisaks üldfüüsilisele treenitusele ja vastupidavuse tõstmisele kaasa laheda fiilingu, paraja koormuse ja kompleksivaba seltskonna.

Klassikaline heviaeroobika trenn algab soojenduse ja jooksuharjutustega ringil. Sellele järgneb aeroobne osa, harjutused diagonaalidel ning jõutreening. Iga trenn lõpeb põhjaliku venituse ja lõdvestusega. Tähtsaks peame vaheldusrikkust  – kaks korda kuus toimuvad “specialtrennid”, kus rõhk kas mõnel artistil või kindlal alternatiivmuusika skenel. Samuti hoiame tuju ja tahet üleval vahetades treeningstiile – kasutusel on rokkivad tantsukavad, air-kickbox, lihastreeningu-erid, ringtreening ja palju muud põnevat.

Heviaeroobika trenn on oma ülesehituselt kardiotreening, samuti pöörame tähelepanu nii süvalihaste kui ka kõhu-, selja- ja tuharalihaste treenimisele.Treenigutesse põimime lõbusaid elemente tuntud rock- ja metalstaaride artistlikust kehakeelest. Igas Heviaeroobika trennis püüame pakkuda midagi uut ja huvitavat – olgu selleks siis uus lugu, harjutus, trenninipp, või inimene.

Vaata lähemalt www.heviaeroobika.ee ja https://www.facebook.com/Heviaeroobika
Registreeru trenni vajutades SIIA!