kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Flow

Flow

Flow trennid Müstikas!

Mis on Flow? 

Flow kunst hõlmab enda all mitmesuguste vahenditega liikumistehnikaid alates pallidega žongleerimisest ja hula-rõnga keerutamisest lõpetades võitluskunstide ja tuleshowga. Võib-olla on kõige parem analoog sellele tsirkusenumber või tänavateater. 

Selles trennis arendatakse koordinatsiooni, ruumitaju ja kannatlikku meelt, sest iga uus asi vajab harjumist ja harjutamist. Esimeseks treeningvahendiks võtame poid, sest neid on tore keerutada kõikvõimalikke mustreid mööda ja pakuvad rohkelt avastamisrõõmu. Edaspidi aga proovime teisigi toredaid vahendeid nagu pulgad, tõrvikud, lehvikud jne jne.  

Trenni on oodatud kõik huvilised, eelnev kogemus pole vajalik. Eriti motiveeritutel on võimalus kunagi isegi tulega keerutama hakata, kuid väga palju ägedaid asju saab teha ka tubastes tingimustes ja ohutute vahenditega.  

 

Trenne viib läbi Kaisa Kuhi, kes on Müstika Tuleshow asutajaliige ning tegutsev artist. Kaisa on tegelenud tuleshowga alates 2012. aastast ja esinenud nii suurtel linnaüritustel kui väikestel erapidudel. Oma showdes meeldib talle siduda erinevaid stiile üheks maagiliseks ja meeldejäävaks etenduseks. 

 

 Registreerumine: stuudio@mystika.ee