kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Marlen Peeba

Marlen Peeba

Femme&HipHop Heels, Heviaeroobika

Femme & HipHop HEELS classides / tundides õpime põhiliikumisi ja kombinatsioone ning igas tunnis on UUS koreograafia / kava ! Kavad on erinevad ja mitmekülgsed, on naiselikke ja pehmemaid rahulikumaid ning äkilisemaid ning tulisemaid. Tunde võib külastada üksikult või regulaarselt.
Tundi on oodatud nii need, kes enne kunagi varem pole tantsinud, kui ka need, kes juba tantsivad ;)
HIND: kuutasu 35 EUR / 1 x korra hind 10 EUR !
Endast: 
Olen õppinud tantsu nii Eestis, kui ka välismaal erinevates workshoppides ja kursustel, sealhulgas NY Briodway Dance Centeris. Olen osalenud paljudes workshoppides, sealhulgas NIka Kljun, Mecnun Giasar, Zacc Milne, Marco Obelixx Menezes, Oriana Siew-Kim / The Royal Family jpt. Olen õpetanud tantsu alates 2010 a, nende hulgas Streeti, HipHopi, Heelsi, Contemporary, Show´d.
 
TANTS on minu jaoks hinge ja emotsioonide väljendus ! Tants on nagu teraapia, hinge puhastumine ning eneseväljendus viis. Tantsu õpetades saan jagada ja anda endast, seda mida tõeliselt armastan, läbi selle saabki sündida täiuslik sünergia. 
Õpetamisel pean oluliseks seda, et õpilased saaksid tunda end vabalt ja hästi, leiaksid endas julguse ja vabaduse end avada ning läbi selle leida veelgi parem tunnetus ja kontakt nii tantsu, kui ka iseendaga. 
VIDEO: