Showgrupp Background  
Hooaegposter1 Background
uuel aadressil Background  

Tantsustuudio

Burlesk (Burlesque)

Burlesk (Burlesque)

Mis on "Burlesque Dance”?

Burlesk on teatraalne meelelahutus täiskasvanutele, mis koosneb tantsulise ja teatraalse liikumise ning striptiisi elemente kombineerivatest lühikestest etüüdidest.

"Burlesque Dance" on tund, kus õpime burlesque põhitõdesi ning stiile läbi tantsuliste koreograafiate. Hooaja jooksul tutvume burleski ABC-ga, õpime kasutama erinevaid propse (suleboa, sukad, kindad, jms) ning arendame sisemist enesekindlust.

Tundi on oodatud kõik huvilised, kes soovivad avastada/arendada enda naiselikku, sensuaalset ja kelmikat külge. Tunni osalemiseks pole varasem tahtsukogemus oluline. 
Trenni selga: Mugavad liikumist võimaldavad riided (näiteks retuusid ja topp) ning mugavad kontsakingad. 
Juhendaja: Miss Chrissy Kiss 

Mis on "Burlesque Showgirl”?
Sellesse tundi on oodatud kõik burleskihuvilised ja pole vahet kas sul on juba esinemiskogemus või alles õrn kavatsus see kogemus kunagi saada. Tegeleme sellega mis jääb lavale sisenemise ja sealt aplausi saatel lahkumise vahele. 
Kuidas seista ja kõndida nii et kõigil on huvitav vaadata, mida hakata pihta oma kostüümi või lavapartneriga, kuidas esineja emotsioonid ja karakter kehast välja paistavad ja kuidas see karakter üldse luua. Lubame nii füüsilisi kui vaimseid väljakutseid ja põnevat teekonda ning kasvamist "nunnust naabritüdrukust" säravaks showgirliks. 
Juhendaja: Foxy Suzy

Mis selga/kaasa?
Trenni riietus peaks olema mugav ning liikumist võimaldav (näiteks top ja retuusid/lühikese püksid). Jalga mugavad kontsakingad.

Korraldaja: MTÜ Burlesque Estonia
Info ja registreerimine: info@burlesque.ee